€ 495.000,- k.k.
Wat een karakter en uitstraling heeft deze woning, gebouwd in het begin van de vorige eeuw! Je kunt parkeren op eigen terrein en er is, heel handig, een eigen achterom naar de achtertuin op het zonnige zuiden. Hier staan, enigszins verscholen achter beplanting, een hobbyruimte/atelier en drie bergingen. Ook in huis is er verrassend veel ruimte, mede dankzij de aanbouw met een tuinkamer en bijkeuken. Boven zijn drie slaapkamers, de badkamer en een aparte doucheruimte die klaar zijn om te moderniseren naar eigen smaak.
Deze woning staat aan de rand van Warnsveld, net buiten Zutphen. In de straat staan vele karakteristieke huizen en panden, waaronder de voormalige havezate Huis ’t Velde uit de 16e eeuw. Na een korte wandeling sta je in het buitengebied, met een prachtig landschap waar het riviertje de Berkel stroomt. Met de fiets zijn het dorpscentrum van Warnsveld en het historische centrum van Zutphen te bereiken.
Indeling:
Begane grond:
Niet alleen de voorgevel, maar ook de entree van deze woning is een plaatje. Zo zie je boven de donkerblauwe voordeur een groot glas in loodraam en diverse goudkleurige accenten. Ook in de hal spat het karakter er vanaf, met een fraaie trapopgang en een hoog plafond. Vanuit de hal zijn onder andere een wijn-/provisiekelder en de toiletruimte te bereiken. De toiletruimte is uitgevoerd in een klassieke stijl, met een rond raam en felblauwe wandtegels.
Niet alleen in de hal, maar ook in de woonkamer en keuken is het plafond circa 3.11 meter hoog. Dit zorgt, in combinatie met de grote ramen, ervoor dat het gevoel van ruimtelijkheid sterk wordt vergroot. Aan de voorzijde, bij het zitgedeelte, zijn vaste kasten gemaakt en bij de schouw is een SMEG sfeer gashaard geplaatst. Het eetgedeelte staat in verbinding met de open keuken en tuinkamer. De houten vloer, die ook in de tuinkamer en keuken ligt, toont karakter.
In de keuken valt je oog op de lichte hoekopstelling, met onder- en bovenkasten en meerdere lades. De elektrische kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en combimagnetron zijn ingebouwd. Erg handig is de bijkeuken, voor opslag en als doorloop naar de tuin. De naastgelegen tuinkamer, met openslaande deuren naar de tuin, wordt nu als tv-kamer gebruikt.
Kelder:
Met een oppervlakte van ruim 18 m2 heeft deze woning een kelder van formaat, perfect voor de wijncollectie en als provisieruimte. De plafondhoogte bedraagt circa 1.80 meter.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers, de badkamer en een aparte doucheruimte te bereiken. Een lichtkoepel in het platte dak zorgt voor veel lichtinval op de overloop en bij de trap. De doucheruimte kan worden verbouwd tot toiletruimte, of een nieuwe look krijgen met ander tegelwerk en sanitair. In de badkamer, aan de voorzijde, is de ruimte ingedeeld met een ligbad, aparte douche en twee wastafels.
Met drie slaapkamers is deze woning perfect voor een gezin en om vanuit huis te werken. Aan de voorzijde is een ruime slaapkamer met twee inbouwkasten en er zijn twee slaapkamers aan de achterzijde, waaronder de hoofdslaapkamer met een grote inbouwkast en openslaande deuren naar platte dak boven de tuinkamer.
Exterieur:
In de voortuin vormen hagen, groenblijvende beplanting en de vlaggenmast een fraai geheel. Er is parkeergelegenheid op eigen terrein en aan de linkerzijde is een eigen achterom, afgesloten met een poort.
Vanuit de tuinkamer en bijkeuken is de achtertuin op het zonnige zuiden te bereiken. Als eerste bereik je een breed terras, dat grenst aan het gazon. Verder zie je, net als in de voortuin, beplanting die merendeels groenblijvend is. In het middelste deel van de tuin is een beschut zitje bij de vijver gemaakt en het achterste deel van de tuin biedt onder andere ruimte aan een hobbyruimte/atelier, een overkapping en drie bergingen.
Bijzonderheden:
– Houten kozijnen, merendeels met isolerende beglazing;
– Voorzetramen in de woonkamer en hal(voorzijde);
– De begane grondvloer is geisoleerd;
– Verwarming via een HR-ketel (Nefit Smartline) en een gas sfeerhaard;
– Parkeergelegenheid op eigen terrein;
– Aanbouw aan de achterzijde (bijkeuken en tuinkamer);
– Drie slaapkamers;
– Diepe tuin op het zuiden met een eigen achterom;
– Hobbyruimte/atelier en drie bergingen in de tuin;
– Energielabel F
- 116 m2
- 387 m2
- 3
Kenmerken Rijksstraatweg 140
Overdracht
Vraagprijs | € 495.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Perceel oppervlakte | 387 m2 |
---|---|
Woonoppervlakte | 116 m2 |
Inhoud | 555 m3 |
Bouw
Soort | Eengezinswoning |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1910 |
Dak type | Plat dak |
Isolatievormen | Vloerisolatie, Gedeeltelijk dubbelglas |
Energielabel | F |
Indeling
Aantal verdiepingen | 3 |
---|---|
Aantal kamers | 6 |
Aantal slaapkamers | 3 |
Aantal badkamers | 1 |
Maandlasten
Ligging Rijksstraatweg 140
Voorzieningen
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
47.340
Leeftijd
in percentages van totaal
Huishoudsamenstelling
in percentages van totaal
32%
20% NL
35%
20% NL
33%
20% NL