Ga naar inhoud

Te koop: woonhuis Bernard van Meursstraat 25 7131 XE Lichtenvoorde

Eggink Maalderink Garantiemakelaars
Neem contact met mij op

Verkocht

€ 365.000,- k.k.

Met de basisschool, de middelbare school ‘Marianum’, het Wentholtpark en het centrum op loopafstand heeft deze goed onderhouden twee-onder-een kapwoning de perfecte ligging. Op het dak liggen 15 zonnepanelen, alle kozijnen zijn voorzien van HR++ glas en de begane grond wordt verwarmd via een lucht-lucht warmtepomp. Ook de buitengevels en begane grondvloer zijn nageïsoleerd, waardoor dit huis energielabel A heeft. Boven zijn drie slaapkamers, een ruime badkamer en een vaste trap naar de grote zolderkamer waardoor een vierde slaapkamer snel gemaakt is.
Aan het einde van de straat, in westelijke richting, loop je zo het park in. Loop je de andere kant op, dan is het maar 150 meter naar het schoolplein van basisschool Frans ten Bosch. In het centrum vind je winkels, restaurants en supermarkten en in Lichtenvoorde zijn diverse sportaccommodaties. De omliggende N-wegen zorgen voor goede verbindingen met Winterswijk, Aalten, Groenlo, Ruurlo en Doetinchem/A18.

Indeling:
Begane grond:
In de hal zie je direct dat deze woning zeer goed is onderhouden. De lichte natuurstenen vloer ligt op de hele begane grond, met vloerverwarming in de woonkamer en keuken. Aan de rechterzijde is de toiletruimte met wandcloset en lichte betegeling.
De 9 meter diepe, L-vormige woonkamer heeft een gezellig zitgedeelte aan de voorzijde en het eetgedeelte grenst aan de halfopen keuken. Een Daikin lucht-lucht warmtepomp (2023) zorgt het hele jaar voor een aangename temperatuur.
In de keuken staat een mooie hoekopstelling met een zwart granieten blad, grote tegels op de achterwand, extra stopcontacten en verlichting boven het aanrecht. De inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en combi-oven/magnetron zijn ingebouwd. Deze keuken is ‘ready to cook’!
Vanuit de keuken loop je de zeer ruime bijkeuken/berging in, die in verbinding staat met de oprit en achtertuin. In deze ruimte, voorzien van verwarming en een uitstortgootsteen, kunnen de vriezer, wasapparatuur en fietsen staan.

Eerste verdieping:
Aan de voorzijde zijn de twee grootste slaapkamers en de slaapkamer aan de achterzijde heeft een diepe schuifwandkast. Op de overloop en in de slaapkamers ligt laminaat en op de wanden is mooi schilderwerk gecombineerd met behang.
De badkamer is ingedeeld met een grote inloopdouche, tweede toilet, designradiator, infrarood verwarming en een groot wastafelmeubel. Boven de wastafel hangt een spiegel met verlichting en ook in het plafond is verlichting ingebouwd.

Tweede verdieping:
Er is een vaste trap naar de zolderkamer, waar het trapgat kan worden afgesloten met een luik en deur. Deze grote ruimte heeft een raam in de zijgevel en biedt de mogelijkheid om een vierde slaapkamer te realiseren, een sportruimte, werkkamer of plek voor je hobby’s.

Exterieur:
Niet alleen de woning, maar ook de tuin is zeer goed onderhouden. In de voortuin zie je gevarieerde en kleurrijke beplanting, die je ook vanuit de woonkamer kunt bewonderen. Op de diepe oprit met carport kunnen meerdere auto’s staan.

Vanuit de bijkeuken is de diepe achtertuin te bereiken. Dankzij de diepte en indeling met meerdere terrassen kun je altijd kiezen tussen een plek in de zon of schaduw. De beplanting en het overdekte terras zorgen voor een tuin met sfeer. Aan de bijkeuken is een houten berging gebouwd en achter in de tuin staat een sterrenwacht (ter overname).

Bijzonderheden:
– In september 2018 zijn de buitengevels van de woning nageïsoleerd met Aminotherm (Rd 2,14 Spmr isolatieschuim);
– In 2010 zijn de begane grondvloer en een deel van de fundering nageïsoleerd met 6 cm pur vloerisolatie;
– Hardhouten kozijnen, voorzien van HR++ glas;
– Het buitenschilderwerk is in 2009 gedaan en daarna elk jaar, waar nodig, bijgewerkt. In 2022 is het schilderwerk op de begane grond gedaan i.v.m. plaatsing HR++ glas;
– Verwarming in de woonkamer via een Daikin lucht-lucht warmtepomp (2023), via een Intergas HR-ketel (2023) en een infraroodverwarming (2018) in de badkamer;
– Vloerverwarming in de woonkamer en keuken;
– 8 zonnepanelen van 245 Wp (2013) en 7 zonnepanelen van 270 Wp (2018);
– Energielabel A.

  • 147 m2
  • 299 m2
  • 3

Kenmerken Bernard van Meursstraat 25

Overdracht

Vraagprijs€ 365.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte299 m2
Woonoppervlakte147 m2
Inhoud539 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1981
Dak typeDwarskap
IsolatievormenDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, HR glas
EnergielabelA

Indeling

Aantal verdiepingen3
Aantal kamers5
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers1

Kenmerken van verkoper en vrienden

Zelf toevoegen

Ken jij dit huis of deze buurt? Voeg dan in een paar stappen jouw eigen ervaring toe.

Maandlasten

Ligging Bernard van Meursstraat 25

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

29.634

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

28%

20% NL

36%

20% NL

37%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod